| Lyndsey a întrebat:

M-a rugat o prietena sa va intreb ce creme de fata folositi(cele sub 18 ani, ea are 14:d). Multumesc + funda.

2 răspunsuri:
| CristinaTa a răspuns:

Gerovital cu extract de floare de colt, miroase bine are un aspect placut si lasa pielea catifelata, dar eu folosesc o crema hidratanta DOVE sau am mai auzit ca crema de galbenele este foarte buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serul asta planuiesc sa-l cumpar pentru ca e 100% natural http://pasagera.ro/100-pure-super-fruits-concentrated-serum-review.html si am incredere in tipa asta, ps : site-ul e foarte util, eu am invatat sa imi "arunc" banii cu cap, inainte ma repezeam sa dau bani in stanga si in dreapta pe orice chestiune care promitea luna de pe cer.