| NicolethaNico a întrebat:

Buna dimineata all...am si eu o intrebare, as vrea sa imi vopsesc parul cu sampon colorant care dupa cateva spalari merge jos. E bine daca fac acest lucru, parul meu inca nu a fost vopsit niciodata. big grin Funda! love struck

Răspuns Câştigător
| michelia a răspuns:

Ce inseamna daca e bine?happy
Daca ai 12 ani nu e bine, e prea devreme pentru o vopsire.
Dar daca te referi la a alege intre sampon si vopsea, categoric e mai putin intruziv samponul.

| NicolethaNico explică (pentru michelia):

Multumesc mult de sFAT EU AM 16 ANIwinking

| michelia a răspuns (pentru NicolethaNico):

Pe la 16 ani chiar si eu am testat samponul colorant happy. succes!

| NicolethaNico explică (pentru michelia):

Mersi mult:*

6 răspunsuri:
| dydu01 a răspuns:

Buna! Da e bine...adica nu ti se va intampla nimic rau. Si eu m-am vopsit asa de vreo 2-3 ori.Si apropo iti va sta parul si mai stralucitor. Oricum e mai bine decat cu o vopsea normala de par.
Bafta, sper ca te-am ajutatwinking!

| Letty18 a răspuns:

Eu foloseam sampoane inainte si dupa cateva spalari mi se ducea culoarea din par. De ce sa nu fie bine? E mult mai ok decat sa pui vopsea normala.

| carmina34690643 a răspuns:

Da e bine.Nu iti degradeaza parul.Dar ar fi si mai bine daca ai avea peste 14 ani.