| BruneTTe a întrebat:

O intrebare pentru cele care s-au vopsit cu asa ceva [ sampon colorant ] - http://imgs.tootoo.com/8a/83/8a83e559a3ef841a52aadc7d335 f6e9b.jpg. In cat timp iese culoarea DE TOT? Se duce uniform sau parul ramane patat? Vreau sa ma "vopsesc" cu negru si chiar nu vreau sa raman cu pete negre prin ciocolatiul pe care-l am acum. Mersi!

1 răspuns:
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Am folosit eu ramane oribil depinde cat de des te speli pe cap daca te speli din 2 in 2 zile ti se va duce intr-o saptamana daca te speli odata la saptamana ti se duce in 3 saptamana.Dar ramane nasol intai ti se duce la radacini si se extinde incet incet spre varfuri bleah