| sergiutaker a întrebat:

Diseara e balul bobocilor si ma gandesc sa ma imbrac cu o camasa alba, un sacou negru, niste pantaloni rosii si skate shoes negri.Credeti ca e bine asa? Astept si alte sugestii.

9 răspunsuri:
| 123321998896768 a răspuns:

Bre fata! ai fost la balul ala in halul ala? imbracate ca oamenii tu c-o rochie ceva elegant nu in halu asta totusi

| AndreeaRox a răspuns:

Hmm. mie personal nu prea imi place combinatia. Inainte sa-ti dau sugestii, precizeaza te rog locul unde va avea loc evenimentul: intr'un club, pub sau restaurant?

| sergiutaker explică (pentru AndreeaRox):

Pub

| AndreeaRox a răspuns (pentru sergiutaker):

Si o ultima intrebare big grin, sacoul este elegant sau casual. poate fi purtat si cu adidasi. blugi?

| sergiutaker explică (pentru AndreeaRox):

Casual

| AndreeaRox a răspuns (pentru sergiutaker):

Perfect! Avand in vedere ca balul se va desfasura intr-un pub, nu trebuie sa te imbraci prea elegant:
sacou + tricou sau camasa alba + blugi negri sau gri + adidasi (dar nu skate shoes... ceva mai finut, gen tenisi preferabil negri). incearca combinatia si vezi daca iti place. SUCCES! :*

| Ellenaroxy a răspuns:

Eu as pastra camasa si sacoul pantalonii rosii as renunta la ei poate negri sau albi iar skate shoes poate ai altceva mai eleganti nu pantofi niste adidasi mai eleganti distractie placuta la bal

| Bebbe133 a răspuns:

La imbacamintea asta as renunta la incaltamintea pe care ai ales-o si as opta pentru altceva.Nu neaparat pantofi, se poate si asta. Dar niste adidadi mai eleganti asa. Ar fi mai potriviti. In rest, e Ok. dai funda?:*:*

| TheFuckingLife a răspuns:

Eu iti sugerez sa te imbraci in ceva Swag daca mergi pub. In ceva elegant daca la restaurant. Intr-un club ceva de genu' blugi rupti, tenesii stil bieber, tricou rosu (pentru. a putea atrage privirile) colier stil tablita dar din argint. Cam atat big grin. Fundaaa? smug