| Iulia_Biris_1988 a întrebat:

Doresc niste ponturi cu haine din afara dar si din tara pentru aprovizionare de butique cochet si de calitate.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Sincer nu cred ca vei face ce a mai bună afacere, ca sa aduci haine din afară trebuie sa fie de calitate nu vechituri ce aruncă nemtii, englezii etc, si acum sunt multe magazine cu haine si noi si second hand, nu cred ca o sa ai succes cu asa ceva, multe magazine second hand se inchid dau faliment din cauza taxelor mari care sunt in România, impozitele, gindeste te ca hainele acelea le cumperi din afara, aici sa le aduci cu cit sa le vinzi sa iesi in profit? Cea mai bună solutie, deschide ti farmacie ca lumea este bolnavă, sau servicii funerare ca mor românii pe capete, ziua si decesul. Ce varsta ai?

| Manuel_Ionescu_1985 a răspuns:

Buna.Firma acesta este cea mai mare importatoare de haine originale de tip outlet.Zara,Bershka,Stradivarius,Pull and ear,Mohito, Reserved, Mango, Massimo Dutti, Pimkie si altele.Eu am analizat toata piata romaneasca plus Ungaria si Polonia pe tipul asta de afacere.http://depozitoutlet.ro/ ei sunt cea mai buna varianta.Mult succes!