| anonim_4396 a întrebat:

As deschide un mic butique cu haine de design propriu, tablouri si alte cele. Cineva interesat sa faca acelasi lucru? Eu am ideile, dar nu si banii, deci..cred ca imi caut mai mult un partener de afaceri. Cine-i interesat?

3 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Vinde pe online, n-ai nevoie de spatiu comercial, poti executa la comanda ce vezi ca se cere. Poti sa-ti faci si magazin online dupa ce strangi ceva bani.

| GabrielaIoana a răspuns:

Da anunt in ziar, in raid de exemplu asa ai mai multe sanse sa gasesti un asociat.

| Wooo a răspuns:

Avramclaudiufabian@yahoo.com
contacteaza-ma