| euI a întrebat:

duminica amo nunta si nu stiu cumsa imi fac parul nu vreau salon ceva simplu dar dragut singura acasa...de imbracat amo fusta cutalie inalta si o camasuta draguta,

Răspuns Câştigător
| xxxdelyaxxx a răspuns:

Ai putea sa il scarliontezi
su sa-l intinzi cu placa si sa ai o funda sau un mot de culoarea imbracaintei tale

ai putea sa faci cufura din imaginea ta de la profil fa-o mai ordonata si pune clipsuri albe si/sau sclipitore ca sa se potriveasca cu evenimentul mai cauta pe net si pe www.perfecte.ro
pup sper ca te-am ajutat distractie placuta la nunta

Fundita?;;)

3 răspunsuri:
| monilove a răspuns:

Poti sa-ti faci u fish tail.nu stiu daca ao auzit dar arata foarte bine si sa til lasi asa mai lejer, mai dezordonat(acum astea se poarta).sau ai mai putea sa-ti prinzi o coada eleganta si sa-ti intinzi parul(coada merge la orice tinuta-nemuritoare, si perfect potrivita)...asa arata fishtailhttp://www.google.ro/......tp?/imgres

| Anonymus123 a răspuns:

Poti sa-ti iei niste flori din plastic si sa ti le prinzi in par si dai cu fixativ. funda te rog!

| Laura_6219 a răspuns:

Ai putea încerca niște bucle sunt ușor de făcut și se potrivesc cu ținuta.