| Ramona7 a întrebat:

este o aplicatie numita wish pentru android,eu o am pe iphone, este o aplicatie de unde iti poti cumpara haine,bijuteriiai multe,este din USA si ma intrebam daca de la noi poti comanda ceva,a mai comandat cineva? Cineva imi spunea ca s-ar putea sa-ti ia doar banii si altceva sa nu mai vezi pentru ca de acolo este o distanta foarte mare pana aici, are cineva idee daca asa este?

3 răspunsuri:
| iuliamar a răspuns:

Mai bine comanzi din tara, decat sa astepti pana iti vine produsul. Eu de obicei cumpar de aici http://topbrandstate.ro/3-pentru-femei se livreaza rapid in doua zile maxim ai produsul.

| DienutzaLove23 a răspuns:

Nu este bine

| ionutmit10 a răspuns:

Ai mai comandat de pe aceasta aplicatie?