| QueenLtj4 a întrebat:

Buna!
Este okey daca imi indepartez mustata cu o crema depilatoare Farmec?
Intreb deoarece pe ea nu scrie ca este recomandata si pentru mustata.
Mersi oricum!

Răspuns Câştigător
| andreeahtml a răspuns:

Eu am folosit-o mult timp pe cea pentru piele sensibila și nu am făcut nici coșuri, nu m-am iritat ( zona de înroșește 10 min și după revine la normal). Eu ți-o recomand, dar să știți că aceste creme depilatoare au efectul unui big, nu este pe termen lung, poți încerca benzile.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine te razi, cremele acelea nu sunt ft sanatoase

| cappodonna a răspuns:

Nu te sfatuiesc pentru ca arde si poti face si coșuri. Daca te epilezi pentru prima oara incearca benzi care sunt speciale pentru față...sunt de la veet si se încălzesc frecându-le intre palme si le aplici...