| deutzzzbaa a întrebat:

Am o crema depilatoare de la farmec. Scrie pe ea ca se foloseste, pe axila, pe maini si picioare. Intrebarea e urmatoarea...verisoara mea vrea sa-si ia "mustacioara" de pe fata. Are ceva daca nu e crema special pentru mustata? Fara, mistouri. Dau funda. Raspuns urgent!

Răspuns Câştigător
| Diamantsacru a răspuns:

laughing m-a facut putin sa rad aceasta intrebare pentru ca asta a facut verisoara mea anul trecut si nu i s-a intamplat nimic dar, dupa i-a aparut o iritatie urata si se umfla fata...sa nu faci prostia asta! Acum depinde si de tenul tau...dar nu face asta! Preventiv! :-) Sper ca ti-am fost de ajutor kiss

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vrei sa folosesti crema, va creste mai gros si trebuie sa te chinui daca esti foarte lipstick..., dar nimeni nu trebuie sa aleaga ce e mai bine pentru tine
http://www.tpu.ro/......-barba-si/

| LenoreVoldaren a răspuns:

Nu. N-are nimic.

| Anna1902 a răspuns:

Pai...unei prietene i-au aparut mici bubite "in locul mustatei", de la aceasta crema...eu nu o recomand pentru mustata. happy