| puff_3600 a întrebat:

Eu am in curand banchetul si nu m-am decis in privinta rochiei. Daca sunt mai plinuta si scunda ce fel de rochie imi recomandati? Multumesc big grin

Răspuns Câştigător
| EllaBååå a răspuns:

Zici ca esti putin plinuta.sa stii ca negrul te avantajaza. bine ar fi sa incerci.si sa nu o iei stramta ca ti se vede grasimea ...nu lua in seama prostia de a lua o roche mulata.si eu sunt grasuta si eu nu port haine care sa imi arate formele... sper sa te fi ajutat

a si sa nu uiti sa o iei rochita putim mai lunguta de genuchi

pa.pa

4 răspunsuri:
| auroraa a răspuns:

Incearca o rochie de marime medie, de culoare neagra sau mov, sa nu fie pina in pamint (cu toate ca si aceasta ti-ar merge) pina la genunchi sau un pic mai sus de genunchi, sau mai lung, si combin-o cu accesorii dragute, si pantofi cu toc! happy sper ca te-am ajutat, funda?

| Biank_8453 a răspuns:

O rochie neagra stramta pana la genunchi ti-ar merge perfcet zic eu. Negrul subtiaza;) Ceva de genul : http://www.rochiionline.com/vezi-articol/?id=4&nume=Rochia-neagr-
Succes :D

Răspuns utilizator avertizat
| puff_3600 explică:

Multumesc pentru raspunsuri si o sa tin cont de sfaturile voastre big grin