| Alina_Alexandru_1996 a întrebat:

Am parul saten inchis, si as vrea sa folosesc un nuantator pentru a nu'mi distruge parul, plus ca sunt pretentioasa si daca nu'mi place cum imi sta nu as mai vrea sa ma vopsesc la loc. asa, cu un nuantator stiu ca se duce la cateva spalari. intrebarea mea este. ce nuantatoate sunt bune pentru a'mi colora parul. as dori un negru albastrui. am folosit trendy color de la Londa si nu a dat nici un rezultat. si daca cele de la l'oreal casting creme gloss. sunt vopsele si daca se duc dupa 1 2 luni. adica sa nu se mai cunoasca deloc. la fel ca un nuantator. multumesc

1 răspuns:
| Dumitru_Stoica_1949 a răspuns:

Lasa-ti parul tau natural, sunt sigur ca esti o femeie frumoasa si foarte atragatoare fara sa ai parul vopsit, stiu ca nu esti de acord, dar in timp o sa iti dai seama ca asa este.