| florentinafloricica a întrebat:

eu am parul saten nici deschis nici inchis,si vreau sa ma fac mai blonduta,adica sa deschid culoare saten,si as vrea sa ma fac cu nuantator dar nu stiu ce culoare sa iau si cat sa aplic pe par,nu vreau o schimbare extrema gen galben laughing, caramel sau ceva de genu.ce sfaturi imi dati?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ţi-aş recomanda culoarea asta.
E o culoare plăcută, iar cât despre schimbare. nu este una extremă!
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Succes!

| florentinafloricica explică (pentru anonim_4396):

Imi place culoarea dar ce nunta sa iau ca sa-mi iasa asa?

| anonim_4396 a răspuns (pentru florentinafloricica):

Uite, eu îţi propun să îţi pui poza pe telefon, mergi la magazin, la raionul cu vopsele de păr şi cauţi o nuanţă în aşa fel încât să semene foarte bine cu aceasta!
Crede-mă, vei găsi.
Spor!

| florentinafloricica explică:

Adica nu galben ci caramel sau ceva de genu