| Mariaa321 a întrebat:

am parul roscat inchis si vreau sa ajung la saten deschis ..caramel deschis asa daca ma intelegeti :d. ce as putea fac ca sa am aceasta culoare? fara sa imi ard prea tare parul.

7 răspunsuri:
| Katoky a răspuns:

Poti sa te vopsesti pe viata sau exista umn sampomn cu care te speli si se pumne exacct culoarea aia

| tzus a răspuns:

Trebuie sa te vopsesti cu acea culoare de mai multe ori. e cam greu de la rosu sa treci la saten. doar daca iti face un mixton poate iti iese bine, iar dupa poti face niste masti parului cand si cand.

| val18 a răspuns:

Nu o sa iti iasa din prima! trebuie sa te decolorezi cu decoorant fara amoniac de mai multe ori la intervale de 2 saptamani sau chiar o luna de timp! dupa ce ti-ai decolorat tot parul iti cumperi vopseaua care doresti si gatabig grin

| RobiNBA a răspuns:

Sa te vopsesti? LOL.

| Roobeertaa a răspuns:

thinking ori te vopsesti de mai multe ori cu acea culoare care vrei dar primele dati cu o nuanta ceva mai deschisa..asa il arzi de fiecare data cand te vopsesti.ori dai odata si bine cu decolorantlaughingori incearca si cu lamaie sau musetel sa te speli mereu si se mai deschide ca sa nu te mai vopsesti de atatea ori thinking

| VendoSogni a răspuns:

Photoscape / Adobe Photoshop. laughing sau pur si simplu, in functie de lungimea parului, clor laughing)