| anonim_4396 a întrebat:

Eu am vergeturi albe pe picioare (de la genunchi pana pe coapse), si nu stiu ce sa fac la banchet sa nu se vada. Daca imi iau ciorapi lungi de culoare pielii, tot se observa, si nu vreau sa imi iau o rochie pana in pamant. Niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| faya a răspuns:

Pentru eveniment poti folosi fond de ten pentru corp. Eu am folosit de la MAC un fond de ten care este potrivit si pentru fata.
Iar apoi foloseste creme multe multe - vergeturile apar de la deshidratare + bea apa multa, mai ales ca e vara.
PS o varianta ieftina este uleiul de masline foarte concentrat ( extra virgin ) cu care sa te dai pe piele. Face minuni. Multi maseuri folosesc ulei de masline si intra si repede in piele. Uite eu de aici imi cumpar hht://www.produsegrecia.ro

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu ciorapi negri? Sau strampi cum iti place sa le spui...
Si asa s-ar vedea?
Daca alegi strampi negrii, sau alta culoare in afara de culoarea pielii trebui sa gasesti o rochie care sa se potriveasca cu ei...

| Lavinici0 a răspuns:

Eu zic ca se observa straight face asa are si o amica.ea si-a cumparat acum ulei de argan care este foarte bun si se da pe vergeturi..nu scapa de ele definitiv dar oricum se mai dimunueaza happy incerca si tu.e scumpisor dar merita happy ea a dat pe o sticluta de 50 ml 30 ron