| abcdc a întrebat:

Am niste vene sparte in spatele genunchilor care seamana cu niste vergeturi.sincer nu stiu sigur ce sunt:daca sunt vergeturi sau sunt niste varicestraight facecum sa scpa de ele.Sunt firisoare groase si rosii.CUm scpa de ele? Ce ciorapi imi recomandati ca sa nu se vada prin ei pentru o rochie mai sus de genunchi foarte eleganta straight faceUnde ii gasescbig grinmersii

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Ia spune-mi daca apesi cu degetul acolo te doare? Si eu am la picior ceva rosu si ma cam doare.