| anonim_4396 a întrebat:

Eu vreau sa ma tund foarte scurt baieteste(eventual cu masina). Am 12 ani si sunt fata si vreau sa incerc ceva nou.Acum am parul lung si des dar vreau sa ma tund baieteste sau chiar cheala, sau chiar sa ma rad in cap cu lama... dar vreau sfaturi ce sa fac!

Răspuns Câştigător
| mery_5649 a răspuns:

Eu am facut aceeasi greseala si m-am tuns scrurt si vreau ca nici tu sa nu te tunzi bine doar sa iti iei putin din varf.Eu am avut parul aproape de genunchi, si mi l-am tuns, si mia parut asa de rau eu spun SA NU TIL TUNZI san nu iti para rau asta e parerea mealove struck

16 răspunsuri:
| auroraa a răspuns:

Cel mai tare ar fi sa pui intrebarea asta la Trivia/amuzante big grin daca vrei, fa epilatie la cap cu ceara! ca sa nu mai kreaska parul dar o varianta normala ar fi cu masina skurt, ca sa aiba de unde creste

| BiancaDenisa a răspuns:

Am glumit oameni buni! Doar nu m-am tampit sa fac asa ceva!

| xgeanina a răspuns:

Nu fa asta este o mare prostie, vei regreta, eu zic sa te tunzi bob. succes:*

| simona223 a răspuns:

Nu te tunde...o sa semeni cu britney spreas

| MeGustaaa a răspuns:

Nuuuuuuuuu nu face prostia asta poti bob dar in nici un caz 0straight face

| DonAnonymius a răspuns:

Cum zic şi ceilalţi nu te tunde. După parerea mea o fată este mult mai grandioasă, mai frumoasă şi mai elegantă cu părul lung.Şi în nici un caz cheală, sau tu singură.Vei regreta asta mereu.

| mean a răspuns:

Nu fa chestia asta... iti strici doar parul pentru nimic...
E o foarte mare prostie ceea ce vrei sa faci!

| pisioi a răspuns:

U ori ne iei la misto ori ai ceva la mansarada si iti lipseste vreo doaga sau 2 in cel mai rau cazlaughing

| ****TiNaaaaa**** a răspuns:

... buna parerea mea este ca. daca chiar vrei sa te tunzi asa scurt. si vrei o schimbare majora te sfatuiesc sa te tunzi stil rihanna. cand era dansa tunsa cu breton lung si pe parti tunsa scurt scurt,, si eu o sa ma tund la felwinking nici chiar rasa in cap nu cred ca ti-ar sta bine. asa sa ai putin de feminitate.batting eyelashes fundoi?:X:Xthx

| Hiroko a răspuns:

Pai daca tu zici ca ai parul des si lung e pacat sa-l tai ...http://frizuri.net/ uita-te pe site-ul asta poate gasesti ceva care sa-ti placa;).
bafta :|

| Fiuryan a răspuns:

Nu imi vine sa cred ce au ajuns fetele de azi sa gandeasca straight face. cum sa te faci cheala faaa? vrei sa nu se mai uite nimeni la tine?

| kissmypixles a răspuns:

=))calmeaza-te fato nu te rade in cap macar fa-ti parul asahttp://www.google.ro/......tp?/imgres da nu cheala=))

| 0laurica0 a răspuns:

Nu te tunde! o sa regreti mult dupa. asa am facut si eu si acum imi pare rau

| izurocker a răspuns:

Nu te tundeeeeeeeee...va fi foarte greu sa iti creasca din nou.

| Frumushika_1034 a răspuns:

Nuh ca nuh e frumooos :/

| akygreenfireflies_1576 a răspuns:

Esti cu duda? NU te tunde! o sa regreti.