| DeeaDeea001pinck a întrebat:

Buna TPU imi puteti da cateva linkuri si sfaturi cum sa imi tund parul? am par mediu si vreau breton cu bob da mediu nu il vreau scurt scurt il vreau bob lung na nici chiar asa lung imi puteti da sfaturi si linkuri? va rog frumos dau FUNDTIA! :****

Răspuns Câştigător
| Iubareata22 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres

http://www.google.ro/......tp?/imgres (asta nu e cine stie ce, dar e draguta!)

3 răspunsuri:
| Dannyyyyyyyy a răspuns:

Auzi daca vrei poti sa tunzi scurt pe margini lung pe cap da nu taia de sus nici un pic si fa-ti parul intr-o parte cu fixativ o sa arate binewinking