| maria199419 a întrebat:

Buna fetelor.Am nevoie de ajutorul vostru, am vrut sa-mi vopsesc parul albastru, mi-am decolorat parul am stat 1 zi si dupa aceea mi l-am vopsit cu albastru de metil si am pus si balsam de par in el...mi-a iesit verde cu nuante de albastru...ce sa fac sa-mi iasa albastru ca nu vreau sa renunt la ideea asta cu albastru va multumesc

2 răspunsuri:
| AIPS a răspuns:

Lasa-l fix cum e acum si mai vopseste-te odata peste culoarea asta cu o culoare de albastru mai inchis ca cea pe care ai folosit-o inainte.

| Biu009 a răspuns:

Mai foloseste inca o data albastrul de metil si tine-l mai mult pe par.