| myreluca12 a întrebat:

Buna fetelor am o intrebare...este u roj de la avon si ne numeste Ultra Colour Rich si as dori sa imi iau noanta Pout Cream. dar nu stiu cum este? cum arata este un roz deschis mai natural? plz ajutorr.mersi frumos FUNDA***

Răspuns Câştigător
| KaramiCa a răspuns:

E un roz deschis. se vede frumos pe buze.l-am luat si euhappy
sper ca ti-am fost de ajutorkiss

4 răspunsuri:
| mariaavon a răspuns:

Mai exact poti lua legatura cu un reprezentant, ca sa iti prezinte mostra la rujul si nuanta care o doresti doar asa poti vedea daca tii se potriveste aceea nuanta (incercand-o) si apoi sa iti comanzi rujul in sine, asa ar trebui sa faca orice reprezentant avon daca doreste sa vanda, Daca esti din Bucuresti poti lua legatura cu mine si te voi ajuta cu orice in legatura cu produsele avon, si de asemenea poti sa imi lasi un mesaj pe pagina asta http://www.facebook.com/#!/pages/Avon_Super-Reduceri/448442878511208

| Alexandra_Madalina_1989 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres asaa arata un roz deschis natural! funda?

| Alexandra_Madalina_1989 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres asa arata un roz deschis natural! Funda?