| funkygyrl a întrebat:

Buna fetelor...am o mare problemasad..de fel sparncenele mele sunt subtiri, dar acum le-am lasat sa creasca nu m-am mai atins de ele de 1 luna si folosesc ulei de ricin dar nu stiu in unele locuri nu creste si ma enrveaza la maxim.laughing mai stiti si alte tratamente pentru cresterea sprancenelor?

Răspuns Câştigător
| Dweea a răspuns:

Si eu am aceeasi problema dor ca tu ar trebui sa stai mai mult timp sa iti creasca eu merg la un salon foarte bun. daca vrei sa iti faci o anumita forma... daca mergi la un salon foarte bun sau la o colega iti va recomanda o forma care te pune in evidenta sau care poate sa ti.o faca. daca vrei o anumita forma te gandesti pe unde trebuie sa creasca ...mult succes in asteptarelaughing dureaza ceva timp

1 răspuns:
| FashionVictim93 a răspuns:

Poi nu stiu alte metode. dar daca iti este foarte greu sa astepti sa creasca ti le poti tatua si nu o sa mai fie nevoie sa astepti sa creasca ceva, nu o sa te mai pensezi si o sa ai forma dorita tot timpul.happy