| anamariap a întrebat:

Buna fetelor,
Am si eu o intrebare: daca am o rochita rosie de catifea mai mata(ca de craciunita). Ar merge asortata cu o pereche de pantofi albastri din catifea sau mai bine cu unii negri, tot din catifea?
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| notsurewhoiam a răspuns:

Daca e simpla rochita(nu mai are alte modele sau culori pe ea) eu zic sa iei pantofii albastrii pentru ca e o combinatie mai indrazneata(faza negrul merge cu orice e invechita) si ai putea sa o accesorizezi cu bijuterii/plic de alta culoare sau tot albastrehappy

| anamariap explică (pentru notsurewhoiam):

O sa postez diseara o poza ca sa vedeti despre ce vorbesc happy

11 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Clar cei negri. Arata mult mai bine si negru cu rosu tot timpul au fost o combinatie foarte frumoasa.

| MadalinaElly a răspuns:

Buna,sa stii ca ar merge cel mai bine cu cei negri happy

| Dianatips a răspuns:

Eu nu as sta pe ganduri si i-as lua pe cei negri

| FashionDream a răspuns:

Negri! Ar arata mult mai bine.

| Jullykss a răspuns:

Buna, eu spun ca ar trebui sa iti iei pe cei negri pentru ca daca tot ziceai ca sunt din catifea ca rochita si pentru ca negru merge cu orice.happy:*

| honeybunny13 a răspuns:

Eu zic ca mai bine ia-i lua pe cei negri

| d4ea a răspuns:

Cu negru nu ai cum sa gresesti.

| Creattzaa a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar merge cu cei negri, parerea mea

| Sara67 a răspuns:

Ca sa fii in spiritul Craciunului e indicat sa porti pantofi albastrii

| xBruneTiKaxLary a răspuns:

Uite,ar merge mai bine cu negri pentru ca merge si cu albastru dar cu negri ar me mai mistobig grin(parerea mea)