| Anonim00001 a întrebat:

Buna fetelor:*! Am si eu o mica neintelegere cu mamapuppy dog eyes. Am vorbit deschis cu ea si i-am zis ca vreau sa ma pensez. Ea a zis sa n-o fac, ca e prea devreme..Ca la liceu trebuie sa ma pensez, chiar daca ea a facut-o la 21 de ani. Si eu stiu ca la banchet o sa ma duc pensata. Dar nu stiu cum sa o conving crying. Sper ca sa ma ajutati voi :*

p.s. M-am gandit sa ma fac la salon fara sa stie ea dar am auzit ca alea isi bat joc de tine cand te penseazahappy Sfaturi, va rog:* Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Insista!
Incearca sa ii aduci argumente convingatoare, cu adevarat daca incepi de pe acum sa te pensezi o sa trebuieasca sa o faci regulat insa pentu banchet eu zic ca nu e nimic rau ca vrei sa iesi bine in poze si sparncenele tale sa aiba o forma frumoasa.

| catalinnaelena a răspuns:

Asemanator am patit si eu. imi tot spunea ca pentru varsta mea nu e bine sa ma pensez.
ca argument i.am spus ca nu e nici o diferenta in a te epila pe picioare sau sub brat, si in a te pensa... e ceva ce tine de estetic si de dorinta de a fi frumoasa si multumita cu tine insuti :p
sper sa o convingi tongue

| Anonim00001 explică:

Pana la urma am decis ca o sa ma pensez fara sa stie ea. Gasesc eu salonul si imi fac o programare, dar totul tine acum de mine, de ambitie si de curaj. big grin