| Mariii1 a întrebat:

Buna fetelor! Ce extensii recomandati mai mult Divisima sau Buenobia? Multumesc!

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns (pentru RAY):

Crezi ca Simona Trasca se filmează și face reclama pe gratis? laughing))))))

| Bondarel99 a răspuns (pentru RAY):

Și da, Buenobia e mai ok decât Divisima, nu am comandat extensii, am luat doar un breton mai demult, dar am citit multe păreri negative despre Divisima pe grupurile de profil.

| KinderBeeeib a răspuns:

Buenobia cu siguranta! Sunt mult mai seriosi si au si mai multe review-uri pozitive.