| madii4 a întrebat:

Fetelor...ce site de extensii imi recomandati? si...de ce?
Mersi :*

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eu nu-ți recomand extensii, fii naturală, nu tunată.
http://www.lyla.ro/tunsori/
O zi bună.
Pa, pa.

| madii4 explică (pentru Legiuitoarea):

Parerile difera ...mersi

| BruneTTe a răspuns:

Eu mi le-am luat de pe Extensiinaturale.ro, nu sunt extrem de dese dar cum eu am oricum parul lung,mi se par perfecte.
Si acum (sapt viitoare) am de gand sa imi comand de pe Divisima un breton natural. Sper sa nu iau teapa. Tu ti-ai comandat de acolo, e un site ok?
thinking

| madii4 explică (pentru BruneTTe):

Dragele mele extensii am avut vreo 4 seturi! nu cer pareri ...cu clip on full head! am avut.de 60-65 cm
INTREBAREA MEA ESTE URMATOAREA :

S I T E U R I cu extensii...
nu cum sa le folosesc

| madii4 explică (pentru BruneTTe):

Eu vreau sa imi comand acum de pe http://www.extensiidepar-topstyle.ro/

cred ca sunt bune...65 cm...310 lei :D

| HighFlyer a răspuns:

Incearca astea de aici:
Meatspin.com

| eAnne a răspuns:

Extensiile se folosesc doar la evente speciale pentru a da un volum parului sa fie mai lung, sau unele depinde, poti sa le pui ca suvite... dar eu zic sa nu le folosesti sunt o bataie de cap...

| madii4 explică (pentru eAnne):

Stiu draga mea happy
asta al fi cam al 4-lea set. asa ca laughing i don`t give a sh*t laughing
ma interesa un site ..pe langa ce stiu eu :p nu o parere
thanx

| eAnne a răspuns:

Poftim,, draga mea '' http://www.divisima.ro/

| SuperMary12345 a răspuns:

Cp