| LaElly11 a întrebat:

Bună fetelor! Ce parfum folosiți în mod obișnuit și cât de mult persistă mirosul? Ați fost admirate pentru parfumul pe care îl folosiți?

22 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

La vie est belle îl folosesc de cand a apărut (2014) Am fost de foarte multe ori remarcata și întrebata ce parfum folosesc. E foarte important sa nu schimbi parfumul, în ani parcă ți se imprima acel miros în piele. Când îl simt parcă e mirosul meu personal

| Ofiintă a răspuns:

Lancome, La vie este belle.
Am purtat multe alte parfumuri, însă, nu erau la fel de rezistente și nu am avut parte de remărci.

| SilentRain a răspuns:

Raid,cele mai mult complimente happy

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Uuu ai rezistentahee hee

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

I-am leșinat pe toți cu parfumul meu unic big grin
Ți-e ți-aș servi cu drag o porție de cartofi prăjiți in motorina ^_^

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Câh grăsimi....refuz comanda, curier.
Dacă nu puți a odorizant de camera de la pepco din ala la 4 lei nu mai vorbesc cu tine sad

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Poate o limonadă răcoritoare cu ingrediente de naturale de origine umană? Mai biowinkingSuna tentant nu-i așa?

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Mmm suna suna, am lămâi abia luate, ma duc să-mi fac, tu poți bea în continuare suc la 1 leu/5L.hee hee

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Nu beau suc de nici o culoare, apă sau cafea ori nimic happy
Am vezica plina in 5 minute gata limonada ta big grin

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

5 minute?! Câh, cam lent! Îți dau o stea!

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Pai da ce vrei sa fac straight face
Eh lasă că prind o mâță și-o stoc mai repede de burtă

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Sa nu mai zic pana se răcește băutura...
Pisica... uite cum îți demonstrezi ca te potrivești cu ăla al cărui nume începe cu R laughing

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Daca nu-l pomești o zi... ți-se face rau, asa-i?
Cu cine mă potrivesc îi țin în lista de contacte, nu la block laughing îți dă eroare logica iar :'(

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Tu îmi amintești ca îl placi și nu te combini cu el... leit dănuța cu mutahee hee
Eee zici la lume ca e la Block da' în realitate e la favorițihee hee

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

De ce îmi strici mie ziua? Antipatico!

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Vai dar cum poți sa zici asa ceva, departe de mine gândul asta! Eu îți înveselesc ziua și tu...

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Nu știu ce m-aș face fără tine, ești că sarea in cafea

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Ai intra în depresie și te-ai sinucide, îți zic euhee hee

| zurick a răspuns:

Angel de la Avon.
Nu-s reprezentat și nici nu achiziționez alte produse, dar parfumul ăsta e genial.

| Eireann a răspuns:

Cand ies in oras seats folosesc Black Opium, e observat des.
Ziua sau la munca folosesc CK One sau Euphoria.

| Den1sa a răspuns:

Eu folosesc de obicei parfumuri de la Dior, Chanel, Gucci sau Guess
: )

| CassiusAlexander a răspuns:

Folosesc un parfum natural rețetă proprie, din ierburi uscate și coada șoricelului.