| zinalk a întrebat:

Buna fetelor! cele care sunteti reprezentant avon, oriflame and lady's imi puteti spune ceva despre acest job? care e cel mai cunoscut si placut de alte fete? mai multe info=FUNDITA

Răspuns Câştigător
| Adina_7794 a răspuns:

Din experienta mea, consider ca Lady`s e in avantaj. Are produse de calitate, la preturi accesibile, iar fetele sunt chiar multumite. La Avon sau Oriflame platesti mai mult firma, decat produsul.

2 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Am o prietena care e reprezentant Avon. E foarte multumita deoarece primeste reduceri la produse si pe langa asta cadouri.
Funditaa?big grin Pa, pa.

| MissBeer a răspuns:

Pentru informatii amanuntite despre toate 3, adauga parazita. missbeer in lista ta de messengerbig grin.