| Classy a întrebat:

Unde este mai convenabil si unde castigi mai bine? Daca esti reprezentant la Oriflame, Avon sau Lady's? Multumesc!

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Oriflame și Lady*s, exclus Avon!
Pa, pa.

| IzZabela119 a răspuns:

Oriflame. Avon-ul nu-l recomand big grin

| georgeta27 a răspuns:

La oriflame se castiga bine

| Liiiax99 a răspuns:

Oriflame.

| AnneღU a răspuns:

La Oriflame!

| ana233 a răspuns:

Buna! Pai eu as zice sa nu te complici cu Lady's pentru ca nu e prea cunoscuta aceasta firma. In schimb,Avon sau Oriflame sunt cele mai de preferat. Dintre ele nu stiu pe care sa ti-o recomand, deoarece nu stiu ce ''tip'' de clienti ai. Avon-ul e destul de cunoscut si se cumpara multe produse la ei, fiind destul de accesibile. Daca ai persoane care doresc ceva mai scump, poti opta pentru. Oriflame. Eu zic ca amandoua sunt OK, dar depinde si de ce vor persoanele respective.

| deeah2elen a răspuns:

La Oriflame se castiga cel mai bine dar produsele nu sunt tocmai OK! La avon castigi mai putin dar totul este de calitate! si eu sunt tot reprezentatn AVON!

| andreistalkerromania a răspuns:

La Avon!(Cautati pe youtube Satana Pc

| elyd12 a răspuns:

Intra pe http://blogul-pentru-tine.blogspot.ro/ si afla parerea mea despre produse Lady's, dar si Yves-Rocher. Parerea mea e ca la Lady's ai mai mult de castigat

| iussa a răspuns:

La lady„s slabut...
in schimb avon si oriflame mai bine. locul 1 oriflame!

| iussa a răspuns:

P.s. eu sunt reprezentant avon

| mihaitr a răspuns:

La oriflame ies castigurile cele mai mari

| tanduca03 a răspuns:

Eu as crede ca e mai bine la Lady's.Este doar parerea mea.

| deyutza131312 a răspuns:

Eu zic ca la Avon castigi cel mai bine...
Iti spun din cunostiinta de cauza pentru ca sunt reprezentanta Avon.
Sper sa te ajute raspunsul meu. Pa pa!