| DdDiX a întrebat:

Voi ce ati alege?
Reprezentant Lady's / Avon / Oriflame?
De ce? Funda+votwinking

Răspuns Câştigător
| piSOoi a răspuns:

Pt ca mama mereu a cumparat de la Oriflame si eu consider ca sunt printre cele mai bune produse da si Avonu e bun da totusi ca si clasament e 1)Oriflame 2)Avon 3) Lady's

| DdDiX explică (pentru piSOoi):

Avantaje si dezavantaje.

8 răspunsuri:
| oo4099 a răspuns:

Eu as alege Oriflame pentru ca stiu ca au un discount mai mare si nu mi-as lua produse din catalog din banii aia ci mi-as lua de la firmele astea mai cunoscute:maybelline, rimmel etc.

| piSOoi a răspuns:

Oriflame

| DdDiX explică (pentru piSOoi):

De ce? Pentru ca si eu pot sa aleg asa, dar vreau un motiv anume. Vreau sa stiu avantaje si dezavantaje.

| piSOoi a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva e vorba de cum ai norocu sa prinzi produsele si de o parte si de alta mie imi place ca la Oriflame exista o gama mai variata de produse atata tot

| DdDiX explică (pentru piSOoi):

Si pretul cum ti se pare? Adica eu m-am uitat pe internet si am ajuns si eu la concluzia ca este mai bine la Oriflame, deoarece spre exemplu pe forumuri multa ulme se plangea ca cele de la Lady's nu sunt bune (chiar daca sunt ieftine).
Daca ai fi nevoita sa incerci produse de la alte firme de care ai auzit ca nu sunt asa stralucite, le-ai incerca? Ai lasa Oriflame pentru altele?

| piSOoi a răspuns:

Exista o vorba diXdD o stiu de la mama : " SUNT PREA SARAC CA SA IMI IAU LUCRURI IEFTINE " si e geniala vorba un produs mai ieftin e automat mai de proasta calitate. Nu in toate cazurile da in cazul asta cam asa este

| DdDiX explică (pentru piSOoi):

Da asa estewinking... infine nu mai conteaza.
Mersi de ajutor.:*