| littlemonkey a întrebat:

Buna fetelor (dar si baietilor). Sunt intr-o mare dilema! Imi plac la nebunie acesti pantofi sport - varianta pe argintiu http://www.cumparacomod.ro/index.php?route=product/produ ct&product_id=61 Problema e ca nu ma vad purtandu-i la trening. Sunt topita dupa ei dar nu m-am decis sa-i cumpar pentru ca nu stiu cu ce i-as putea asorta.

9 răspunsuri:
| deutSa a răspuns:

Ai putea opta pentru aceasta culoare, adica pe negru...este mult mai usor de asortat si plus de asta merg si la trening, dar un trening spre elegant ca sa spun asa,nu pantaloni de aia din fas exagerat de largi, etc, ci la unii mai finuti...cat si la blugi merg si o bluza si un hanorac dragut sau o bluza de trening din fas/gecuta ceva

| littlemonkey explică (pentru deutSa):

Multumesc frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minunat, pagina merge perfect.

| littlemonkey explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu cum sa pun o imagine aici dar iata un nou link:
http://www.cumparacomod.ro/index.php?route=product/product&product_id=61

| anonim_4396 a răspuns (pentru littlemonkey):

Cu trening din asta merg : http://www.okazii.ro/catalog/55342395/pantaloni-trening-fete-adidas.html.

| littlemonkey explică (pentru anonim_4396):

Multumesc frumos.

| anonim_4396 a răspuns (pentru littlemonkey):

Nu ai pentru ce. Cauta replica la trening.

| Teo9797 a răspuns:

Sunt draguti pantofii.Cred ca s-ar potrivi mai bine cu o pereche de jeansi negri sau albastru inchis.

| Appeldorm_Ann_1997 a răspuns:

Eu i-as purta cu niste pantaloni din material... in nici un caz cu blue jeanswinking dar pantaloni sa fie gen egari...