| LuizaAndreeaLuiza a întrebat:

Buna fetelor!
pentru cele ce folositi maybelline affinitone. as vrea sa va intreb cat ati dat voi pe el. pentru ca pe internet am gasit mai multe variante. ba ca ar costa 25 lei, ba ca 40. si nu mai stiu ce sa mai cred.
si daca de la avon, mie mi se potriveste nuanta ivory, la acest fond de ten ce nuanta mi s.ar potrivi?
dau funda si voturi. va puuup :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

In magazine costa aprox 22-25 de lei!
eu am dat 23 big grin!

Este lucrat cam inchis happy!
cred ca ar fi bine sa mergi in magazin ca sa poti sa-l testezi sa vezi ce nuanta ti se potriveste happy

Este un fond de ten foarte foarte bun,
pa-pa

| LuizaAndreeaLuiza explică (pentru anonim_4396):

As vrea sa il cumpar din beauty mania, si nu cred ca am cum sa il testez sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru LuizaAndreeaLuiza):

Buna din nou!

Nuanta ivory este destul de deschisa.
am analizat eu bine nuantele si la affinitone iti recomand nuanta CREAMY BEIGE!

http://www.maybelline.ro/PRODUSE/Ten/FOND-DE-TEN/Affinitone.aspx
Uite-te pe siteul oficial si vezi exact nuantele si vezi care ecea mai apropiata de tenul tau!
repet: este lucrat putin inchis.
pa-pa

| LuizaAndreeaLuiza explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult! :*

4 răspunsuri:
| anamariaiancu a răspuns:

Eu am dat 23 de lei