| Instax a întrebat:

Buna, fetelor! Vin aici cu o intrebare oarecum urgenta. Sunt din Sv si vreau sa-mi fac si eu niște codite impletite cu extensii colorate.(Acum nu-mi vine cum se numesc, dreduri cred.) Vreau sa-mi spuneti daca cunoașteți pe cineva din zonă care face, sa-mi spuneti prețul, cerintele si durata. Am parul scurt mai sus de umeri si vreau să-mi fac acest styling din cauza ca imi urasc tunsoarea. Mersi!

3 răspunsuri:
| CameliaP223 a răspuns:

Hei! Știi ca poți sa îți faci acasă singura, nu? E foarte ușor doar ca durează destul de mult. Poți cauta un tutorial sau ceva.
Si, daca chiar vrei sa le pui la cineva, costa aproximativ 150 de lei

| Instax explică (pentru CameliaP223):

E greu cu extensiile colorate, habar n am de unde sa le iau

| rockstar2playboy6shit a răspuns (pentru Instax):

Https://www.ieftin-da-bun.ro/94-extensii-codite-afro-impletite
Te referi la boxbraids, am avut si eu de 2 ori si o sa mi mai pun. Cat despre pret, acesta variaza in functie de lungime. Daca vrei sa le pui la un salon sau sa le faci la cineva care se pricepe pentru ca nu i chiar asa de usor de la 300 pana 600lei. Dureaza intre 6-8h, am stat chiar si 13h.