| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor :*

Vreau sa imi cumpar fondul de ten avon extra lasting, dar nu stiu ce culoare.Cine poate sa imi spuna culorile de la acest fond de ten in ordine? mentionez ca am un ten mediu si sunt nedumerita intre culorile "nude" si "natural beige". puteti detalia culorile va rog?

multumesc, funndaaaa love struck

Răspuns Câştigător
| anonima13 a răspuns:

Pai cred ca mai bine ai comanda nude, pentru ca eu de ex am tenul deschis si vara trecuta mi.am luat nude, mi s.a potrivit doar 2 luni cat am fost bronzata...asa ca mai bine iti iei nude decat natural beige pentru ca e putin mai deschis si ti se va potrivi mai mereu, nu doar 2 luni cat esti bronzata varahappy

| Iky a răspuns (pentru anonima13):

Imi poti spune te rog culorile in ordine? :d

| anonima13 a răspuns (pentru Iky):

Light Ivory
Nude
Creamy Natural
Cream Beige
Pure Beige
Soft Honey
Nutmeg
Earth
Rich Espresso
astea sunttongue

5 răspunsuri:
| Consumptive a răspuns:

Aici ai toate culorile:
http://shop.avon.com/......oduct.aspx
Sper ca te-am ajutat. :)

| Petruţa98 a răspuns:

Deci nuantele sun asezate in ordinea urmatore:
1. Lvory
2.Nude.
3.Shell
4.Natural Beige
5.Medium Beige

| soffie a răspuns:

Incearca natural beige happy