| kamy891 a întrebat:

as vream sa imi comand de la Avon fondul de ten persistent 18 ore ceva de genul, m-am bronzat dar totusi fata este mai alba decat restul fetei si as opta intre culorile Natural beige sau Medium Beige, imi puteti recomanda pe care din ele, vreau sa fie inchis tenul casi cum ar fi bronzat si nu vreau cand transpir pe fata sa mi se formeze pete/dungi de la fondul de ten.Multumesc! pup

Răspuns Câştigător
| crissa20 a răspuns:

Iti recomand sa folosesti pentru sezonul acesta fond de ten acord parfait de la l'oreala este foarte bun, dar daca totusi vrei sa folosesti acel fond de ten, opteaza pentru noanta medium beige:*

| kamy891 explică (pentru crissa20):

Mersi frumos, si daca poti sa imi spui care este mai inchis medium beige sau natural beige? pup.

| crissa20 a răspuns (pentru kamy891):

Mediun beige este mai inchis decat natural beige! dar fiind vara cred ca e mai bine ca fondul de ten sa fie mai inchis, eu asa fac mereu, vara imi iau fond de ten cu un ton mai inchis pentru ca ma bronzez:* bafta:*