| anonim_4396 a întrebat:

Buna girl's!:*:*
As vrea sa-mi spuneti o cura de slabire eficienta.

Răspuns Câştigător
| andalu a răspuns:

Buna! Scumpa, eu cand am considerat ca am cateva kg in plus am incercat sa tin cont de tot felul de "retete" pe care le gasisem pe net, insa chiar nu a dat rezultate,,, si in plus, imi era mereu pofta sa mananc tot felul de chestii! Cura de slabire pe care am tinut-o si am reusit sa slabesc destule kg (acum incerc sa ma mai ingras putin ca sunt prea slaba) a fost : 2 l apa pe zi (apa cu lamaie), cate o grefa in fiecare zi, mesle principale constau in legume, carne la gratar, peste la cuptor(nu am renuntat niciodata la carne pentru ca decat slaba si cu un creier praf mai bine cu ceva kg in plus si o gandire limpede) si branza(lapte), am renuntat la a mai manca paine, la prajeli. Dulciuri mai mancam insa in limite rezonabile, in general ciocolata(nici la ciocolata nu renunt, imi si place mult si e buna si pentru concentrare). Mancam dimineata branza(+ legume), la pranz o grefa, iar pe la ora 6 cateva din ce am enumerat mai sus.
Avand in vedere ca ma culc dupa ora 2 mereu nu puteam sa stau flamanda atat de mult timp, asa ca mai luam 1, 2 covrigi (mama-mare big grin), cate un mar/portocala/kiwi.
Cumulat cu activitate intelectuala si fizica am ajuns la pierderea a aprox 6 kg
pupikei

9 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Http://prodieta.ro/......omandate/. Mi se pare cea mai buna si cea mai sanatoasa. :)

daniela
| daniela a răspuns:

Legume, fructe crude sau numai fierte.

| NoName1234 a răspuns:

Pai.de dimineata-cereale, gustare intre mese-un fruct, dupa-amiaza-o salata, seara-o felie de paine prajita cu unt si cascaval tot cu o salata cu:castraveti, rosii, salata verde, ceapa, ridichii etc. Cred ca e destul de eficienta happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apropiindu-te mai mult de Dumnezeu prin post, rugaciune si metanii vei putea ajunge la desavarsirea atat trupeasca cat si sufleteasca!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La ora 7-o ceasca cafea fara zahar
la ora 9-un ou fiert
ora 11-100ml suc de rosii sau bulion
ora 13-100gr piept de pui sau sunca
ora 15-un mar
ora 17-100gr branza de vaci

| larisag a răspuns:

Buna,
Daca vrei un produs eficient care sa dea rezultatele asteptate, fara sa te infometezi, iti recomand un produs pe baza de plate, 100%natural.Eu am auzit numai lucruri bune despre el.
Multa sanatate si succes!

| larisag a răspuns:

:)am uitat sa iti trimit link-ul unde gasesti produsul pentru slabit :http://www.tratamentenaturiste.eu/......psule.html