| oița112 a întrebat:

Buna,ieri am avut parul pana la umeri si foarte ondulat la sfarsit, apoi o fata m-a tuns scurt crezand ca nu o sa mai am acele bucle dar nu am scapat si scurt tot ondulat il am la sfarsit...totii imi zic ca arat ca o oaie...crying( Vreau sa am parul drept ca cand o sa-mi creasca sa il am drept...crying(( Va rog ajutati-ma dati-mi o solutie naturala. Dau fundita celui mai bun raspuns big grin :*

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa te indrepti de doua ori. O data seara dupa ce te speli si o data cand trebuie sa pleci. Cauta un salon si fa-ti permanent drept si ca sa-l mai refaci foloseste o masca de la macadamia. happy

| onetwothree a răspuns:

Incearca placa de intins parul, sau atunci cand ti-l usuci folosesti o perie rotunda

| oița112 explică (pentru onetwothree):

Da,dar nu mai vreau sa folosesc placa pentru ca abia am scapat de par ars...si in + daca mi-l fac in cateva minute se face inapoi bucle crying(((((