| MissAvocado a întrebat:

Buna happy Imi poate spune cineva din cluj-napoca care sunt cele mai bune si dragute magazine de unde as putea sa imi cumpar o rochei de banchet? multumesc mult :* funda

6 răspunsuri:
| MissAvocado explică:

*banchet

| Hitback a răspuns:

Nu sunt din Cluj dar am un spirit de observatie dezvoltat si iti zic ca nu se scrie "bancet" ci banchet.

| diiiiiiiana a răspuns:

In Polus Center sau in Iullius Mall o sa iti gasesti sigur happy eu de acolo imi iau intotdeauna, nu numai rochite, ci si haine. sunt foarte dragute. :*

| MissAvocado explică (pentru diiiiiiiana):

Stiu...ma gandeam sa caut in polus dar am nevoie de numele unor magazine sa stiu mai exact unde happy ceva magazine doar cu rochii thinking nu doar bershka si asa ca in ele sunt mai mult rochite mai normale nu de banchet big grin vreau ceva mai special

| diiiiiiiana a răspuns (pentru MissAvocado):

In New Look sunt foarte dragute happy dar mai vezi tu cand treci pe acolo ca mai sunt si magazine care au NUMAI rochii.

| Msr_Dragoş_1992 a răspuns:

Polus, Iulius Mall, piata Marasti. sigur gasesti acolo. imposibil sa nu gasesti happy funda?