| Julian1D a întrebat:

Imi puteti da niste sfaturi cum imi pot face parul ca Harry Styles, stiu ca el il are natural ondulat dar vreau sa il am si eu asa.
multumesc big grin
funda funda funda

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îl pui pe bigudiuri sau îl faci permanent.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Te duci la un salon si spui sa ti-l faca acolo asa.
Te pup!

| xBya a răspuns:

Tu esti baiat? OMFG! Primul fan one erection cu scula de care dau! Sau scula ta nu se pune ca fiind scula? Inca nu m`am hotarat. thinking

| CuteCurly a răspuns (pentru xBya):

Mai există boy-directioneri.

| CuteCurly a răspuns (pentru xBya):

Du-te la Lou Teasdale, ea poate ţi-l face. LOL

| Julian1D explică (pentru CuteCurly):

Tu esti directioner?

| xBya a răspuns (pentru CuteCurly):

'ai sa mori tu? Imi pare rau pentru chestiile masculine ce le poseda, sunt chinuite rau si sigur isi regreta existenta. Cat despre denumirea ce le`o dati voi, erectionerii, e complet cretinoida, infantila si demna de batjocura si de scuipat. La fel ca voi, de altfel.
Habar nu am cine e duduia de care mi-ai zis si ce mi-ar putea face ea. Nu vad nicio legatura cu ce am raspuns aici si aia, dar deh, esti mancatoare de rahat one direction, la ce sa ma astept...

| CuteCurly a răspuns (pentru Julian1D):

Ahm, da. (: x

| CuteCurly a răspuns (pentru xBya):

'ai să moară mă-ta. x

| xBya a răspuns:

E gay sa ii placa unui baiat o trupa de gay. E chiar foarte gay. Iesit din comun de gay. Si mie nu`mi place gay.

| xBya a răspuns:

Nu am dreptul sa-i critic pe altii? laughing Si cine imi rezerva acest drept?
Lumea, in general, are o parere proasta despre voi si gay'ii vostri pentru ca nu e nimic de placut la ei, iar fanii lor au o capacitate de gandire destul de redusa si se exprima cam asa : 'porecle date de celor care nu le place 1D'.
Mai e ceva de adaugat? Nu prea cred.