| HeavenChild a întrebat:

Nu stiu cati din voi au auzit de Harry Styles ma rog eu vreau sa va intreb ceva: am parul cret si as vrea sa mi-l fac si eu ca Harry si nu stiu cum! Va rog spuneti-mi! DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| EuPaulA a răspuns:

Dragul de Hazza laughing Are parul natural.
Ideea e ca nu e nici extrem de cret sa si cu permanent, dar nici bucle ca si cu ondulatorul. E destul de dificil sa obtii un par cret ca si cel natural. Din pacate nu pot sa-ti dau un raspuns 'folositor'. Eu spre exemplu am parul cret natura si multi ma intreaba cum mi l-am facut.
In concluzie: NU poti obtine un par cret ca si cel natural straight face

| HeavenChild explică (pentru EuPaulA):

De exemplu parul meu este putin mai cret decat al lui Harry, dar ma rog am inteles ideea iti multumesc!