| NovacEvelinDiana a întrebat:

Buna îmi puteti da niste site-uri cu haine unde pot gasi în general cu tot ce vreau (adica un site cu tot felul de haine) care să livreze comanda în cateva zile.
Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Http://www.asos.com/women/
http://www.romwe.com/
Haine, genti, pantofi, huse de mobil, cosmetice tot ce vrei

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| EllaC2710 a răspuns:

Cauta pe www.toatemagazinele-online.ro sectiunea fashion si cu siguranta vei gasi acolo multe magazine online cu hainute. Spor la cumparaturi!

| NovacEvelinDiana explică:

Am să ma uit dar cautam o camasa în carouri(gen patratele) negru cu galben şi daca stiti de unde pot lua lasati-mi aici