| Innuk a întrebat:

Imi puteti da si mie niste tipuri de exercitii pentru slabit ca vreau sa slabesc rapid dar fara diete. VAAAAAAAAAA ROOOOOOOGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG, Ms (FUNDA)

9 răspunsuri:
| blondutzata a răspuns:

love struck abdomene genuflectiuni sau puneti muzica si danseaza cate o ora in fiecare zi

| Nolkyz a răspuns:

Poti cauta pe youtube exercitii.

| DarkBlood32 a răspuns:

Păi mă copil bătut de soartă şi părinţi. Ai auzit de mişcare? Eu zic să rămâi la 70 de kg şi 1.30 înălţime.
Şterge-ţi în... mea contul ăsta infect. Mi-ai stricat ziua cu playlist-ul tău. straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474&feature=relmfu

Sper ca te-am ajutat :-*!

| AmanoYuno a răspuns:

Iti dau si dieta,
cam grea dar eficenta.
slabesti mult cu ea
si dai jos burta:

dieta sfintei furculite:)
http://www.realitatea.net/......57082.html

iar ca exercitii:abdomene, ridicarea picioarelorcand stai pe spate, genoflexiuni si bea FOArte multa apa cati elimina tesutul adipos

| th4inspiration a răspuns:

Alimentatia joaca un rol foarte important cand vrei sa slabesti nu doar exercitiile, ca oricat sport i face daca mananci de toate si in orice cantitate slabe sanse sa slabesti macar 1 gram, deci stabilesteti o alimentatie sanatoasa, si sport cel putin 30 min pe zi, nu sunt exercitii care te fac sa slabesti, asa sportul te ajuta la eliminarea apei din corp, asta duce la slabit, nu doar ca faci niste exercitii gata slabesti, fiecare exercitiu este pentru diferite grupe de muschi si parti ale corpului. De la alimentatie incepi mai intai daca chiar ai nevoie sa slabesti! Succes.

| Sophia1100 a răspuns:

NU-ti face probleme... daca esti putin mai plinuta.
Ti se va regla greutatea cand vei creste.Pana atunci incearca sa-ti stapanesti pofta de chipsuri si de dulciuri. Daca chiar ai nevoie fugi putin ascultand musica :*
Funda? :*

| XxPaPuShIcACuFiTzExX a răspuns:

NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU sssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. Iti urez bafta, iubito :*:*:*:*

| AlexxXxandra a răspuns:

Gasesti tot felul de exercitii pe youtube!
Dar desigur ca iti trebuie si o dieta, nu neaparat stricta!
Nu mananci dupa ora 6, fara prea multa paine, mai putine dulciuri!
Bafta happy