| Innukaa a întrebat:

imi puteti da si mie niste exercitii de slabit rapid. dar fara gantere mingi... am 12 ani am 170 cm si 60 kg vreau sa slabesc pana la 50 ( fara diete va rog ca parinti nu ma lasa )... VA ROOOOOOOOOOOOOOOOOOG! FUNDA

5 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Deja ai greutatea ideala pentru inaltimea ta. Nu inteleg ce mai vrei sa dai jos. Dar in fine, ideea e sa mananci cu cap. Iar exercitii gasesti pe youtube o tona.

| LolaLollita a răspuns:

Nu e nevoie de o dieta. Renunta la paine, dulciuri, chipsuri. Nu cred ca au nimic impotriva. Mananca mai sanatos, include fructe si legume in alimentatia ta.

| Inukaa a răspuns (pentru LolaLollita):

Dar parinti ii spun sa mananc asa ca vreau niste exercitii dar daca nu stii. mersi oricum

| Conner a răspuns:

Sunt o multime de exerciti pe youtube incerca mai multe pana gasesti ceva care iti place happy spor la slabit

| guesswhocodrutza a răspuns:

Si eu am 170 cm si 60 kg, cu 2 ani mai mare ca tine. si eu am vrut sa slabesc, dar este mai greu pentru ca suntem in crestere..si eu am ajuns la concluzia ca cel mai bine este sa ma mentin. de doi ani am aceeasi greutate! Nu mananc paine niciodata, si mananc cam ce trebuie, fructe. si vara alerg foarte mult. imi place sa alerg vara. happy big grin Fi multumita de tine!winking