| notperfect a întrebat:

Imi puteti spune care e cea mai la moda frizura? Vreau sa ma tund insa nu stiu cum sa ma tund...Imi puteti da niste sfaturi. Va rog!:*:*:*:*Multumesc!big grinbig grinbig grinhee hee

Răspuns Câştigător
| anonimee a răspuns:

Eu zic ca daca ai parul lins sa te tunzi bob(nu stiu daca mai este la moda cred ca da)mie imi place foarte mult. iar daca ai parul cret o tunsoare in scari cu breton intr-o parte big grin... sper sa-ti placahee hee

6 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Intra pe site-uri cu tunsori, fa-ti o idee cu ce ai vrea si apoi te consulti si cu coafeza. Ea, totusi, este de meserie si te lamureste ce este la moda si ce ti se potriveste.

| Derye a răspuns:

La tunsori nu e ca la haine. Se poarta ce arata bine. Foarte folosite sunt cele bob, si cele scurte asimetrice. Daca vrei sa fii normala recomand par lung, filat/in scari, ondulat eventual sau e bine si drept cu breton. Daca vrei sa intoarca lumea capul dupa tine pe strada cred ca super bine ar fi sa te tunzi ceva gen barbatesc, asimetric cu breton intr'o parte, de o culoare aramie asa. Dar sa fie scurt.
=)

| aleeee a răspuns:

Freza aceea stil Cleopatrawinking

| chivas21 a răspuns:

Intra si tu pe google, dai la imagini si scrie "hair style 2010" ce e asa greu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa cauti pe un site ceva modele si sa te axezi pe ceea ce'ti place si ce crezi ca ti-ar sta binehappy nu te lua dupa moda happy

| dewix a răspuns:

Bobul clasic, parul lung si drept, sau chiar si tunsoara pixie [cum e rihanna]