| coditzzz a întrebat:

Buna!
Imi puteti spune si mie unde pot face cursuri de cosmetica recunoscute in Pitesti? Am auzit ca la SOLARIS nu sunt recunoscute. Cat dureaza si cat costa?
Multumesc.

5 răspunsuri:
| Acreditate_Cnfpa_Profesionalnewconsult_1976 a răspuns:

In perioada urmatoare demaram o noua sesiune curs cosmetica-machiaj, mai multe detalii la telefon 0784.045.025 sau la urmatorul link : http://www.profesionalnewconsult.ro/......rs-machiaj

| ATPARGES a răspuns:

Atp Arges organizeaza cursuri de calificare cosmetica. Luna iunie 2014 - 50% Reducere pentru orice curs

| ATPARGES a răspuns:

La ATP Arges sunt cele mai ieftine de pe piata. sunt cei mai vechi si cei mai cautati. Casa Sindicatelor etaj 1.

| dedeandreea25 a răspuns:

Buna! cursurile la Solaris sunt recunoscute pentru ca si eu fac, dar eu fac pentru par nu ce tine de cosmetica, dar toate sunt recunoscute, si in tara si in afara, am cunostinte care lucreaza pe baza diplomelor acordate de Solaris.

| dedeandreea25 a răspuns (pentru dedeandreea25):

P.S.: orice curs dureaza cam 2 luni si jumatate, 3 luni, pe mine ma costa 6 milioane (lei vechi) la SOLARIS.