| ApaMineralaPlata a întrebat:

in august ma duc la o nunta si n-am nici o idee cum sa ma imbrac, cum sa imi fac parul big grin.
Imi puteti da niste idei, as vrea poze multumesc!

Răspuns Câştigător
| Alexaandra_3541 a răspuns:

POi poti sa te imbraci intr-o rochita asa mai de ocazie! sau un pantalon elegant...cu o bluzica draguta eleganta si ea! sau.thinking o bluza peste fund cu opincutze big grin sau ceva cu tocwinking iar la par il-l potitapa ...sau te duci la coafor si ii spui cu ceva impletituri asawinking >:d< Succes big grin
fundita pliz :X

1 răspuns: