| LovehopeTrust a întrebat:

BUna!,in Mai este ziua mea iar eu vreau sa imi o serbez pe 5 Mai, dar eu nu stiu cu ce sa ma imbrac si cum sa imi fac parul.Sunt inalta,am parul cam pana la umeri(putin mai lung) si este saten cu putin blond, roscat adica am mai multe suvite si ochi caprui inchis. Daca imi puteti da link-uri sau cv ca sa ma ajute. Multumesc:* dau FUNDA celui mai bun raspuns.
P.S.implinesc 14 ani

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

La multi aniii love struck
Daca o faci acasa, te poti imbraca intr-un tricou si in colanti.iar daca iti duci prietenii in oras imbraca-te cu un tricou, un cardigan si o pereche de blugi.Si pantofi, adidasi sau balerini.
Cat despre par..lasa-l pe spate..de regula fa-l cu placa.

Sper ca te-am ajutat :*