| Me,myself & I a întrebat:

Mi s-a pus pata sa ma fac blonda, dar nu blondul acela galben ci un blond cenusiu, problema e ca nu stiu cam cum mi-ar sta, eu acum am suvite blonde dar vreau sa fac o schimbare, am tenul putin bronzat, ochii caprui si parul saten inchis cu suvite, voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| AddaXD a răspuns:

Pai eu cred ca ar merge daca ai tenul putin bronzat. oricum daca nu iti place poti scapa de culoare big grin. totusi eu nu m-as vopsi, adica suvite da, dar nu si vopsit complet - mi se pare mai dragut natural

5 răspunsuri:
| addicting a răspuns:

Dupa parerea mea pentru tenul masliniu, ca nuante de blond ar merge blondul-miere, cu suvite cu 2 nuante mai deschise.Blondul cenusiu merge pentru persoanele cu tenul deschis la culoare.
Bafta! primesc fundita?kiss

| Audrey. a răspuns:

Hai sa ne cunoastem[laughing]. Am ochii verzi, parul saten deschis [sau blond inchis, tot aia], cu suvite blonde [nu stiu ce sa fac sa scap de ele...ma rog, acum imi sta amuzant, pentru ca sunt suvite tocmai la varfurilaughing] si vreau sa ma fac blonda.Ideea e ca eu stiu cum imi vine cu blond, imi va sta bine, nu vad de ce tie nu ti-ar sta bine... O prietena arata ca tine, dar s-a facut blond "pui" in cap si ii sta bine.Cred ca si tie ti-ar sta bine cu blondul de care spui.

| loveee a răspuns:

Incearca pe http://taaz.com si vezi cum iti sta;)

| ela_9708 a răspuns:

Io zic ca e okwinking incearca si da-ne si noua poze sa vedem cum iti stabatting eyelashes

| libra_3588 a răspuns:

Exista saloane in care ti se face o fotografie si calculatorul poate sa iti arate cum arati cu diverse culori ale parului sau cu diverse coafuri