| TheWildRose a întrebat:

ce sa fac sa imi stea parul umflat?:X:*

Răspuns Câştigător
| Flower02 a răspuns:

Buna happy
Parul il tapezi ca sa aiba volum. Adica, parul de la suprafata il prinzi deoparte, iar parul de dedesubt il iei, suvita cu suvita, si cu pieptanul incep sa il piepteni usor in sens invers. Cand termini, Dai drumul la parul de sus, si il asezi cu grija ca sa nu se vada parul ¨ciufulit¨.
Sper ca te-am ajutat. happy

5 răspunsuri:
| Bianca1864 a răspuns:

Adica sa aiba volum.eu fac un lucru naturallaughing. seara il prind intr-un coc deasupra capului, dimineata il dau cu fixativ, succes!

| ramona1989 a răspuns:

Sa il tapezi si sa dai cu fixativ

| ChristinneSwagg a răspuns:

Il tapezi si dupa aia il dai cu fixativ :*