| anonim_4396 a întrebat:

Buna,intrati la mine pe profil si uitati-va la poza, sunt eu in ea.Credeti ca imi sta bine blonda cum sunt acum sau sa ma vopsesc in bruneta,satena? funda.(P.S. cum credeti sant frumoasa sau nu? si bretonul sa mi-l fac iarasi drept, intr-o parte sau sa mi-l las sa creasca?)

31 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Chiar esti tu?
Nu prea ai trasaturi de romanca. Oricum, daca esti tu ramai asa ca esti frumoasa happy

| nameuser a răspuns (pentru pwp):

Am zis eu ca sant romanca?

| pwp a răspuns (pentru nameuser):

Dar ce esti?
Daca imi spui ca esti americanca sau englezoaica deja nu te mai cred! Vorbesti perfect romana.

| nameuser a răspuns (pentru pwp):

Nu prea cred ca seman eu cu o americanca, sant din Moldova

| mrman a răspuns (pentru nameuser):

Din Chisinau happy?

| nameuser a răspuns (pentru mrman):

De ce intrebi?

| mrman a răspuns (pentru nameuser):

Doar asa deci nu este nicio minciuna cand spune lumea ca Moldovencele sunt printre cele mai frumoase happy :*

| nameuser a răspuns (pentru mrman):

O,da,merci(asta daca o spui sincer)P.S sunt cele mai frumoase big grin

| mrman a răspuns (pentru nameuser):

Mai sincer de atat nimeni nu o poate spune crede-ma happy ai dreptate sunt cele mai frumoase happy iar tu te numeri printre ele happy

| mrman a răspuns (pentru nameuser):

Dar te roooog da-mi facebook-ul tau pls laughing

| pwp a răspuns (pentru nameuser):

Nu te pot crede...

| nameuser a răspuns (pentru pwp):

Nu ma crede, eu ti-am zis adevarul

| angelo200 a răspuns:

Esti foarte frumoasa asa cum esti acum. parerea mea este sa ramai asa

| yinna a răspuns:

Esti superba. Sa nu te vopsesti :*

| gigite a răspuns:

Nu-ti sta rau,!

| Cosmotel a răspuns:

Frumoasa tipa din poza tongue

| nameuser a răspuns (pentru Cosmotel):

Tipa sunt eu

| Cosmotel a răspuns (pentru nameuser):

Ma bucur laughing
se pare ca ai vazut si tu cum sta treaba si ce parere are lumea despre tine.
ramai asa ca-ti sta bine.

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

1.da iti sta bine blonda
2.da esti frumoasa
3.intr-o parte

| Stassy a răspuns:

Oo vai daca o sa-ti faci breton intr'o parte bruneta...aa.ce tare o sa fii...

| わたなべ久美子 a răspuns:

Pai, esti foare frumoasa asa cum esti!big grin

| fabilescu a răspuns:

Esti bomba....nu t mai vopsi...eu unul t plac si asa:X:X:*winking

| mrman a răspuns:

Cred ca vorbesc in numele tuturor sa ramai bonda laughing nu dai facebookul? laughing))))

| nameuser a răspuns (pentru mrman):

Si ce te razi asa?

| mrman a răspuns (pentru nameuser):

DE emotii arati ft bine si na slabiciunea mea este rasul happy daca vrei sa imi dai facebook-ul tau poti sa imi trimiti mesaj ca sa nu fie public happy

| mrman a răspuns:

Esti ft frumoasa laughing cu breton si mai si

| foreverfriends a răspuns:

Eu cred ca iti sta bine blonda...P.S. esti frumoasa...happy

| UnOm12 a răspuns:

Mie nu prea imi place cum iti sta, sorry e doar parerea mea, sa nu te superi PS: imi plac blondele

| nameuser a răspuns (pentru UnOm12):

Si cum mi-ar sta bine?(P.S nu ma supar, e doar parerea ta)

| sorinagio a răspuns:

Esti ce mai superba fata.sa nu vopsesti

| alexboss1997 a răspuns:

Iti sta foarte bine