| anonim_4396 a întrebat:

Buna,m-am vopsit.Pentru cei care nu mi-au vazut poza in care eram blonda, mai mentionez odata ca m-am vopsit in satena.Credeti ca-mi sta mai bine asa?(intrati la mine pe profil ca sa-mi vedeti poza mai bine, doar ca eu in fotografia asta ma cam stramb)Maine imi pun o poza unde mi se vede in intregime parul.Deci imi sta mai bine satena?

6 răspunsuri:
| ZOZOKid a răspuns:

Ti-ar sta mult mai bine daca nu te-ai mai stramba asa in poza. Zambeste si tu normal, vei fi mult mai draguta.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Iti sta bine cum te-ai vopsit

| Anonimus4Ever a răspuns:

Mai intai pune o poza cu tine nu una luate de pe net ca din pacate uni oameni se mai uita pe google si stiu pozele si o sa-ti spun daca iti sta bine sau nuwinking pe cine incerci sa pacalesti ce castigi thinking

| CandyHearts a răspuns (pentru Anonimus4Ever):

Haha...asta cred si eu ca e luata de pe net, nu are nimic ca isi pune imagini de pe net insa sa nu minteasca si sa spuna ca e ea tongue

| Anonimus4Ever a răspuns (pentru CandyHearts):

Pai cine stie cum arata in realitate si ii e rusine u fata ei si asa mai bine pune de pe net ceva de genu happy